Tim Clifton gaf toestemming om gebruik te maken van zijn prachtige zeefoto`s. De golven bij Dissapointment bay (Washington) zijn imponerend. Watermixable olieverf op linnen afm:...Lees meer
Gemaakt door: Barbara Lancel
Tekenen vond ik altijd al leuk om te doen. Mijn vader schilderde stadsgezichtjes en hielp mij met de basis van het tekenen. Met schilderen met olieverf begon ik toen ik...
Meer over BarbaraTim Clifton gaf toestemming om gebruik te maken van zijn prachtige zeefoto`s. De golven bij Dissapointment bay (Washington) zijn imponerend. Watermixable olieverf op linnen afm: 100x100 cm
Neem contact op| Stijl | Realisme |
| Techniek | Olieverf |
| Onderwerp | Natuur |
| Meest gebruikte kleur | Blauw |
| Uitvoeringsjaar | 2020 |
| Formaat, breedte in cm: | 51 - 100 cm |
| Formaat, Hoogte in cm: | 51 - 100 cm |
| Formaat, diepte in cm: | 10 - 50 cm |
| Prijs in euros's | Prijs op aanvraag |
Colors of Africa, Cape buffalo
Bekijk kunstwerk
Run rhino run
Bekijk kunstwerk
Nilecrocodile asleep
Bekijk kunstwerk
Vaalrivier, giraffes
Bekijk kunstwerk
Follow the matriarch
Bekijk kunstwerk
Sunset
Bekijk kunstwerk
Ceasar
Bekijk kunstwerk
Safe drinkingplace
Bekijk kunstwerk
Tribute to Satao
Bekijk kunstwerk
Dissapointment bay2
Bekijk kunstwerk
Unyealding
Bekijk kunstwerk
Curious
Bekijk kunstwerk