Een uit speksteen gesneden eend, mijn eerste beeld in dat materiaal, waarbij ik pas na een paar jaar plotseling het beeld in de steen zag...Lees meer
Gemaakt door: William J. Phaff
Vanaf zijn jeugd jaren (doorgebracht in de tropen) werd de vrije tijd door Wim Phaff besteed aan natuurstudie, tekenen, schilderen, boetseren en fotografie, interesses die vaak met elkaar gecombineerd werden...
Meer over William J.Een uit speksteen gesneden eend, mijn eerste beeld in dat materiaal, waarbij ik pas na een paar jaar plotseling het beeld in de steen zag en de eend er uit vrij maakte. Afmetingen 34 cm lang, 12 cm breed en 15 cm hoog.
Verkoopprijs: € 900,00
Neem contact op| Stijl | Figuratief |
| Techniek | Anders |
| Onderwerp | Dieren |
| Meest gebruikte kleur | Groen |
| Uitvoeringsjaar | 1981-1990 |
| Formaat, breedte in cm: | 10 - 50 cm |
| Formaat, Hoogte in cm: | 10 - 50 cm |
| Formaat, diepte in cm: | 10 - 50 cm |
| Prijs in euros's | 751 - 1000 |
Indian Rhino
Bekijk kunstwerkIce age
Bekijk kunstwerkBokito
Bekijk kunstwerk
Piggy
Bekijk kunstwerk
Wild Boar
Bekijk kunstwerk
Wobly I stand
Bekijk kunstwerkJack Russell
Bekijk kunstwerkBantam
Bekijk kunstwerkDendrobates
Bekijk kunstwerk
Brown Frog
Bekijk kunstwerk
Memento Mori
Bekijk kunstwerkBarn Owl as urn.
Bekijk kunstwerkPolar Bear
Bekijk kunstwerkOut of Africa
Bekijk kunstwerk
Tomcat
Bekijk kunstwerkPuffin
Bekijk kunstwerkGolden Eagle
Bekijk kunstwerkFur Seal
Bekijk kunstwerk
Mehari
Bekijk kunstwerk