Dit is de vierde editie van de succesvolle Positiefjes Scheurkalender.
Gemaakt door: Yvonne Van der Laan
Yvonne van der Laan is een veelzijdige creatieve ondernemer: schrijfster/uitgever (van o.a. de boeken en kalenders met 'Positiefjes'), kunstenares, inspirator/motiverend spreker, muziekdocente en expert in Kalimba bladmuziek en persoonlijke cadeautjes...
Meer over YvonneDit is de vierde editie van de succesvolle Positiefjes Scheurkalender.
'Positiefjes helpen je
om in je kracht te staan
en te genieten van het leven.'
Elke dag een kort gedicht, een positieve gedachte of een inspirerende boodschap. Geïllustreerd met mijn eigen beeldende kunst, foto's en tekeningen.
Verkoopprijs was € 16,99 maar is nu € 9,95..
Zie: https://gedichtenlaantje.com/product/positiefjes-scheurkalender-2026/
Tip: bestel alvast de nieuwe 'Positiefjes Scheurkalender 2027' en/of de 'Positiefjes Weekkalender 2027' die in augustus uitkomen!
Hier is de link:
https://gedichtenlaantje.com/product-categorie/positiefjes/kalenders/
Verkoopprijs: €10
Neem contact op| Stijl | Figuratief |
| Techniek | Gemengde techniek |
| Onderwerp | Anders |
| Meest gebruikte kleur | Anders |
| Uitvoeringsjaar | 2025 |
| Formaat, breedte in cm: | 10 - 50 cm |
| Formaat, Hoogte in cm: | 10 - 50 cm |
| Formaat, diepte in cm: | 10 - 50 cm |
| Prijs in euros's | 1 - 50 |
Color Square – Thinking in and out of the box
Bekijk kunstwerk
Color Square – Quartet
Bekijk kunstwerk
Bescherming & Geborgenheid
Bekijk kunstwerk
Color Square – Ocean
Bekijk kunstwerk
Color Square – Double – Soft & tender
Bekijk kunstwerk
Duifje
Bekijk kunstwerk
Spread love and watch it grow
Bekijk kunstwerk
Art Box Yvonne van der Laan
Bekijk kunstwerk