Floatglas v.v. 2 kleuren zeefdruk geslumped in de mal
Gemaakt door: Paul Funcken
Paul Funcken volgde zijn kunstopleiding in Tilburg, waarna hij zich verder ontwikkelde en de specialisatie graad glaskunst behaalde. Hij genoot onderwijs van diverse bekende kunstenaars en ontwikkelde zo zijn eigen...
Meer over Paul| Stijl | Figuratief |
| Techniek | Olieverf |
| Onderwerp | Portret |
| Meest gebruikte kleur | Blauw |
| Uitvoeringsjaar | 2016 |
| Formaat, breedte in cm: | 51 - 100 cm |
| Formaat, Hoogte in cm: | 51 - 100 cm |
| Formaat, diepte in cm: | 51 - 100 cm |
| Prijs in euros's | Prijs op aanvraag |
Shelter V
Bekijk kunstwerk
Native Space I,II,III
Bekijk kunstwerk
Treehouse
Bekijk kunstwerk
Demolition I
Bekijk kunstwerk
Be on the watch
Bekijk kunstwerk
Wait for me
Bekijk kunstwerk
Shelter III
Bekijk kunstwerk
Ridgy House
Bekijk kunstwerk
Zonder Titel
Bekijk kunstwerk