object brons portret blauw glas
Gemaakt door: Roel Elbers
Alles ontstaat vanuit het idee! Als kunstenaar moet je de tijd nemen om te ontdekken en een visie toepassen. Ik werk vanuit mijn geheugen en ben op zoek naar: originaliteit,...
Meer over Wilma| Stijl | Magisch realisme |
| Techniek | Brons |
| Onderwerp | Dieren |
| Meest gebruikte kleur | Brons |
| Uitvoeringsjaar | 2016 |
| Formaat, breedte in cm: | 10 - 50 cm |
| Formaat, Hoogte in cm: | 10 - 50 cm |
| Formaat, diepte in cm: | 10 - 50 cm |
| Prijs in euros's | 751 - 1000 |